İhtiyaç Kredilerinde En Düşük Faiz Oranı Hangi Bankada?

Türkiye ekonomisindeki gelişmeler sonrasında İhtiyaç kredisi ve Konut Kredisi faiz oranlarında artış yaşandı. Son dönemde nakit ihtiyacı olanlar için bankaların sunduğu kredi faiz oranlarının tüketiciyi çok mutlu ettiği söylenemez. Fakat bayramlarda bankalar kredi hacimlerini arttırmak adına bir nebze de olsa uygun kredi kampanyaları sunmaktadır.

Sizler için 2017 Bayram Kredisi Veren Bankalar ile bir çalışma yaparak tüketiciye sunulan faiz oranları konusunda bir çalışma yaparak Bayram Kredisi kampanyalarına ait oranları sunmaya çalışacağız. Bunun yanında diğer ihtiyaç kredi kampanyalarının hangi vade için hangi faiz oranı ne kadar dosya masrafı ödenmesi gerekiyor gibi detaylara ulaşabileceksiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi 2017

İş Bankası tüketiciye 2017 Bayram Kredisi adı altında uygun faiz oranları sunmaktadır. 2 Ağustos ile 6 Eylül tarihleri arasında yapılacak Bayram kredisi başvurularına 10.000 TL ye kadar %1,29 faiz oranı sunmakta olup, 25 Bin TL için %1,27 bunun yanında 50 ve 100 Bin TL için %1,25 faiz oranı ile kredi kullandırımı gerçekleştirmektedir. Bayram kredilerine İş Bankası internet şubesinden, bankamatiklerden, telefon bankacılığı, işcep, iştablet ve şubelerden başvuruda bulunabilir siniz.

Cepten başvuruda bulunmak isteyenler için ise; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİ aralarında bir boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. (Örnek; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000). Alınacak masraf detayı ise standart binde 5 dosya masrafına ek olarak 31 TL ile 627 TL arası yıllık sigorta ücreti tahsil edlmektedir. Diğer ihtiyaç kredilerinde ise maaş müşterilerine %1,25 faiz oranı sunmaktadır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2017

Garanti Bankası Bayram kredisi adı altında %1,29 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası internet Bankacılığı kontrol edildiğinde  %1,69 oran belirtilse de uygun faiz oranları ile Garanti Bankası Bayram kredisi adı altında uygun kredi imkanları sunmaktadır.

Diğer ihtiyaç kredisi kampanyaları kontrol edildiğinde %1,69 faiz oranı ve üzerinde faiz oranları ile tüketiciye ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi ihtiyaç kredisi faiz oranları bir hayli yüksek olup tüketici bu oranlar karşısında alternatif banka arayışı içerisine girmektedir. Masraflar yine standart olup binde 5 dosya masrafı tahsil edilmektedir.

Akbank Bayram Kredisi 2017

Akbank Bayram kredisi adı altında bir kampanya yayınlamamasına rağmen sunduğu ihtiyaç kredisi faizi ortalama izlenmektedir. Akbank 48 ay vadeye kadar %1,29 oranlarından başlayan avantajlar sunmaktadır. Şubelerden, mobil bankacılıklardan, telefon bankacılıklarından, direkt internet bankacılığından erteleme seçeneği ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank Diğer ihtiyaç kredisi kampanyalarında ortalama faiz oranı %1,45 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi hesaplama yaptırmaktadır. Standart masraf diğer kredilerdeki gibi binde 5 dosya masrafı tahsil edilmektedir. 3 ay erteleme imkanı ile 45 ay taksitle çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi için Akbank ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2017

Ziraat Bankası Bayram kredisi adı altında yayınladığı bir kredi mevcut olmasa da tüketici kredisi ya da diğer adıyla ihtiyaç kredisi kampanyalarında çalışanlara, emeklilere, masrafsız ihtiyaç kredisi gibi bir çok seçenekte kredi seçenekleri sunmaktadır. Tüketiciye %1,11 faiz oranı ile başlayan ihtiyaç kredileri belirttiğimiz seçeneklerde %1,26 faiz oranına kadar seçenekler mevcuttur.

Diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi binde 5 dosya masrafı ile beraber, kredinin rakamına göre sigorta masrafı seçeneği eklenerek size yansıtılacak masraflar olacaktır. Diğer bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları ile karşılaştırdığımızda Ziraat Bankası en avantajlı banka yani ihtiyaç kredilerinde en düşük faiz oranı hangi bankada? sorusu da cevabını buldu diyebiliriz.

Halk Bankası Bayram Kredisi 2017

Kamu Bankaları tarafından bayram kredisi adı altında kampanya gözlemleyemedik. Fakat bayram kredisi dışında ihtiyaç kredisi faiz oranları da makul seviyelerde izlenmektedir. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 48 aya kadar %1,20-%1,30 oranları arasında tüketiciye sunmaktadır. Dosya masrafı da standart binde 5 olarak tahsil edilmekte olup kullanmak için Halkbank şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2017

Vakıfbank adına Bayram Kredisi demese de Bayram Harçlığı niteliğinde yaza merhaba kredisi ve kamuya özel yaz kredisi adı altında cazip faiz oranları sunmaktadır. Kamu personeline %1,14 den başlayan oranlar ile kredi tutarına göre %1,25 orana kadar ihtiyaç kredisi faiz oranları sunmaktadır.

Yaz kredisi adı altında ise 48 aya kadar vadelerde %1,16 dan başlayan oranlar ile %1,25 oranlara kadar ihtiyaç kredisi faiz oranları kullanılmaktadır. Kredi faiz oranlarının yüksek olduğunu var sayarsak cazip faiz oranı ile kredi kullandırım fırsatı vermektedir. Dosya masrafı binde 5 ile standart olup Vakıfbank’ta tüketiciye Bayram kredisi niteliğinde cazip faizler sunmaktadır.

Özel Bankaların Bayram Kredisi 2017 Faiz Oranları

Özel Bankalar faiz oranları konusunda kamu bankalarına göre çokta cazip faiz oranları sunamayabiliyor. Özel bankalardan derlediğimiz bazılarının tüketiciye bayram kredisi faiz oranı adı altında hangi oranları sunduğu konusunda ufak bir derleme yapmaya çalışalım;

Denizbank Bayram Kredisi 2017: %1,65 ile %1,74 arasında oran verilmiş olup, ihtiyaç kredisinin türüne göre %1,29 orandan başlayan faiz oranları ile başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu en yakın Denizbank şubelerinden birinde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Bayram Kredisi 2017: Finansbank bayram kredisi niteliğinde sunduğu ihtiyaç kredilerinde %1,28- %1,73 arasında gerçekleşen oranlar sunmaktadır.

Ykb Bayram Kredisi 2017: Ykb Bayram kredisi niteliğinde %1,27-%1,39 aralığında ihtiyaç kredisi faiz oranları sunmaktadır.

Odeabank Bayram Kredisi 2017: Odeabank bayram için tüketiciye sunduğu ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar %1,39- %1,49 faiz oranlarını kullanmaktadır.

Teb Bayram Kredisi 2017: Teb Bayram için tüketiciye sunduğu ihtiyaç kredilerinde %1,39 faiz oranı sunmakta olup 48 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

İngBank Bayram Kredisi 2017: İngbank Bayram kredisi olarak tüketiciye 48 ay vade için %1,09 dan başlayarak kredi tutarına göre %1,59 ‘a kadar faiz oranları sunmaktadır.

Sitemizde hazırlamış olduğu makaleyi paylaşan Kucukpara.com ailesine teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir