Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Tüm Detaylar

Uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları seçenekleri sunduğu için “Kredi kullanmak istiyorum” diyen kişilerin ilk tercihi olmayı başaran Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bu başarısını sürdürüyor. Kişiye özel ödeme planları sunan ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka aynı zamanda kolay kredi onayı vermesi ile de tercih ediliyor. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi paketi başvurusu, kullanımı, şartları ve faiz oranları gibi konularda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları yazımızda sizlere sunuluyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Kaç?

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine cazip seçenekler sunarken kredi kullanımı için uygulanacak olan kredi faiz oranları ise seçilen kredi paketine ve tercih edilen kredi vadesine göre belirlenmektedir. Yine ihtiyaç kredisi faiz oranları dönemsel olarak yenilenmekte olup avantajlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin kampanyaları takip ederek düşürülen kredi faiz oranlarından yararlanarak fırsatları yakalamaları son derece önemlidir. Vakıfbank tarafından uygulanan ve şu anda geçerli olan kredi faiz oranları şu şekilde:

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı                             % 1,75

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı                            % 1,40

Vakıfbank Arsa Alım Kredisi Faiz Oranı                                     % 1,45

Vakıfbank Arsa İpoteği Karşılığı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı   % 1,40

Vakıfbank Araç İpoteği Karşılığı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı   % 1,40

Vakıfbank İş yeri Alım Kredisi Faiz Oranı                                  % 1,45

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Faiz Oranı        % 1,45

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit para ihtiyaçlarınızı karşılamak için Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmak istiyorsanız kullanabileceğiniz farklı çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Vakıfbank şubeleri üzerinden şahsen ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile kredi başvurusunda bulunmaktır. Kredi kullanmak istiyorum diyen kişinin kimliğinin aslı ve gelir belgesi ile beraber kendisine en yakın Vakıfbank şubesini şahsen ziyarette bulunması durumunda aynı gün kredi kullanım işlemleri gerçekleştirilerek kredi onayı alması durumunda talep ettiği para ödenmektedir.

https://finanskredirehberi.com/ipotekli-teminatli-ihtiyac-kredisi-veren-bankalar/

https://finanskredirehberi.com/en-uzun-vadeli-ihtiyac-kredisi-veren-bankalar/

İkinci seçenek ise Vakıfbank internet şubesi üzerinden kişinin online ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmasıdır. İnternetten kredi başvurusu için tıkladığınız linkin ardından açılan pencerede sizden istenen kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız halinde banka Vakıfbank kredi başvuru sonucu için size SMS gönderir ve burada kredi onayı aldıysanız kredi ön onayı paylaşımında bulunur. Kredi ön onayı mesajı ile size en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Üçüncü kredi başvuru seçeneğiniz ise Vakıfbank SMS kredi başvurusunda bulunmaktır. Sadece tek bir kısa mesaj göndererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız sağlayan bu hizmetten yararlanmak için kimlik numaranızı yazarak SMS kredi başvuru numarası olan 5724 numarasına gönderebilirsiniz.

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi

Kendi evinin sahibi olmak isteyen müşterilerine konut kredisi desteği sağlayan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyası ile hayallerinizi çok daha uygun koşullarda gerçeğe dönüştürmenize olanak sağlamaktadır. Vakıfbank ev kredisi başvurusu için Vakıfbank şubeleri üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Vakıfbank konut kredisi faiz oranları seçilen vadeye göre belirlenmekte olup yüzde 0,98 seviyesinden başlamaktadır.

Vakıfbank konut kredisi masrafları için ise dosya masrafı için kullanılan kredi tutarının binde 5’i olarak ücret talep edilmekte olup buna ek olarak ekspertiz ücreti de istenmektedir. Vakıfbank konut kredisi ekspertiz ücreti olarak 800 lira istenmekte olup konut kredisi onayı alınmasa dahi bu ücretin iadesi söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle konut kredisi başvurusu için kişinin konut kredisi reddi kararı ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka kredi notu sorgulaması ve maaşa göre kredi hesaplaması yaparak başvuru sürecini iyi yönetmesi gerekir.

Kredi Adı Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Maaş Müşterileri İçin Faiz Oranı (Aylık)* Kredi Tahsis Ücreti
SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi 10.000 TL – 50.000 TL 03-12 Ay % 0.98 % 0.88 Kredi Tutarı Üzerinden %0.5
13-120 Ay % 0.96
50.001 TL – 500.000 TL 03-12 Ay % 1.12 % 0.99
13-120 Ay % 1.06
500.001 TL – 1.200.000 TL 03-12 Ay % 1.15 % 1.12
13-120 Ay % 1.15

 

Faiz Maliyet Tablosu

SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%) **
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Ekspertiz
Ücreti
Aylık Toplam**
100.000 TL 120 AY % 1.12 Kredi Tutarı Üzerinden % 0.5 800 TL % 1.1479

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Kullanmak istediği kredi tutarı için ödemesi gereken aylık taksit tutarını öğrenmek isteyen kişiler Vakıfbank ihtiyaç kredi hesaplama tablosu üzerinden bilgi edinebileceğiniz gibi aynı zamanda Vakıfbank internet sitesi üzerinden de kredi hesaplama makinesi üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. Bankanın kendi internet sitesinin krediler bölümünde yer alan kredi hesaplama makinesi Vakıfbank tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz bir hizmet olup kredi vadesi ve kredi tutarı bilgileri girildikten sonra hesapla butonuna basılması durumunda kişinin ödeyeceği aylık taksi tutarını öğrenmesine izin verilmektedir.

“Bloğumuz için yararlı bilgiler içeren makaleyi hazırlayan ve bizlerle paylaşan Finans Kredi Rehberi bloğuna teşekkür ederiz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir