En uygun ihtiyaç kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!
1.780.000 mutlu hesapkurdu gibi siz de aradığınız krediye anında ulaşın!

İhtiyaç Kredisi

Önde gelen bankaların ihtiyaç kredilerini karşılaştırın, özel faiz oranlarıyla kredi başvurunuzu anında yapın.

  • Şimdi ne yapmalıyım?
  • Şartlar kadar avantajlı?
  • Maliyete göre sıralanmıştır. Neden?

Enpara

Enpara İhtiyaç Kredisi

Belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitlerle hiçbir masraf, ücret ya da komisyon olmadan Enpara İhtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Enpara İhtiyaç Kredisi'ni en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL olarak 1 aydan 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Size en uygun Enpara ihtiyaç kredisi hesaplama aracı için Enpara.com internet bankacılığındaki hesaplama aracını kullanmanız yeterlidir. Farklı kredi tekliflerini karşılaştırırken toplam maliyet oranlarını dikkate almalı ve size en avantajlı olan maliyet oranı en düşük olan krediyi seçmeye özen göstermelisiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Aylık Faiz Oranları

12 Ay – Aylık Faiz Oranı - %1,49
24 Ay – Aylık Faiz Oranı - %1,48
36 Ay – Aylık Faiz Oranı - %1,43
48 Ay – Aylık Faiz Oranı - %1,49

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvuru

Enpara İhtiyaç Kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekmektedir. Enpara.com internet ya da cep şubesinden Enpara.com'a üye olarak herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenemeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınız QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve daha önce kullandığınız bir kredi varsa ödemelerinizin düzenli olup olmadığına bakılır. Kredi başvurularınız ortalama birkaç dakika en geç sekiz iş saati içerisinde değerlendirilir ve sonuçlandırılır.

Enpara İhtiyaç Kredisi Ödeme

Enpara İhtiyaç Kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekmektedir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com internet ya da cep şubesinden, QNB Finansbank ATM'lerinden ödeyebilirsiniz. Taksit ödeme günlerinde ise Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumundan hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan taksitiniz hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir. Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, ödemelerinizi zamanından önce yapabilir ya da elinize toplu bir para geçtiğinde taksitlerinizi toplu bir şekilde ödeyebilirsiniz. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız size özel faiz indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın