En uygun ihtiyaç kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!
1.780.000 mutlu hesapkurdu gibi siz de aradığınız krediye anında ulaşın!

İhtiyaç Kredisi

Önde gelen bankaların ihtiyaç kredilerini karşılaştırın, özel faiz oranlarıyla kredi başvurunuzu anında yapın.

  • Şimdi ne yapmalıyım?
  • Şartlar kadar avantajlı?
  • Maliyete göre sıralanmıştır. Neden?

ICBC Turkey

ICBC İhtiyaç Kredisi

ICBC Türkiye, Bireysel İhtiyaç Kredilerini "Hesaplı Kredi" olarak adlandırıyor. ICBC Hesaplı Kredi 48 aya varan vade seçenekleriyle size kolaylıklar sunarken geri ödeme planını da kendiniz oluşturmanızı sağlıyor. Esnek ödeme seçenekleri ile de gelirinize göre ayarladığınız, ihtiyaçlarınızı karşılayan hesaplı kredi size kolaylık sağlıyor.

ICBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Size en uygun ICBC Hesaplı Krediyi hesaplama aracı ile istediğiniz vade sayısını, ödeyebileceğiniz aylık taksit tutarını ve kullanacağınız faiz oranını girerek anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. ICBC internet bankacılığı ile şubeye gitmenize gerek kalmadan kolaylıkla size uygun ICBC kredi faiz oranı seçerek, ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken ödeyebileceğiniz taksit tutarının aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına özen göstermeyi unutmamalısınız.

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvuru

ICBC İhtiyaç kredisi başvurusu için kefil kullanacaksanız başvuruda gerekli evrakların kefil olacak kişi tarafından da teslim edilmesi gerekmektedir. ICBC ihtiyaç kredi başvurusu için banka sizin kullanacağınız krediye göre ek evraklar isteyebilir ve krediniz için teminat göstereceğiniz konutun size ait olması gerekir. Siz de ICBC ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız şubeye gitmenize gerek kalmadan internet bankacılığı aracılığıyla ihtiyaç kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

  • Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu ya da maaş bordrosunun fotokopisi
  • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ya da diğer gelir belgeleri, Ticaret Sicil Gazetesi
  • Gayrimenkul sahibi ise tapu ya da kira kontratı fotokopisi
  • Kimlik ve gelir belgesi
Bize Ulaşın