En uygun ihtiyaç kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!
1.780.000 mutlu hesapkurdu gibi siz de aradığınız krediye anında ulaşın!

İhtiyaç Kredisi

Önde gelen bankaların ihtiyaç kredilerini karşılaştırın, özel faiz oranlarıyla kredi başvurunuzu anında yapın.

  • Şimdi ne yapmalıyım?
  • Şartlar kadar avantajlı?
  • Maliyete göre sıralanmıştır. Neden?

İş Bankası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası, size en uygun ödeme koşulları ve esnek ödeme planları ile nakit ihtiyaçlarınızda en avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarını sunuyor. Siz de en uygun ihtiyaç kredinizi kendiniz seçip gelir düzeyinize göre planlayacağınız esnek ödeme koşulları ile geri ödeyebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Herhangi bir nakit ihtiyacınız için İş Bankası internet bankacılığı aracılığıyla anında kredi başvurusu yapabilir ya da istediğiniz "nakit", kredi miktarını, TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıp 4402'ye yollayarak anında kredi sahibi olabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi ile 25.000 TL'ye ve 48 aya kadar vade seçeneklerine en avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. İş Bankası İhtiyaç Kredisi için tahsis ücreti %5 BSMV alınmaktadır.

İş Bankası Eğitim Kredisi

Çocuğunuzun eğitim masrafları artık sizi zorlamaya başladıysa ve acilen nakit ihtiyacınız varsa eğitim masraflarını dert etmemeniz için İş Bankası Eğitim Kredisi sizin yanınızda. Öğrencilerin özel okul, üniversite gibi her türlü eğitim giderleri için tasarlanmış olan İş Bankası Eğitim Kredisi'ni ister direkt eğitim kurumunun hesabına aktarabilir isterseniz de fatura karşılığı kredinizi nakit olarak alabilirsiniz.

İş Bankası Emekli Kredisi

T.C Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerini İş Bankası'na aktaran tüm emekliler, emekli maaşlarının ayda bir ödenmesine bağlı olarak ayda bir taksit ödemeli ya da emekli maaşlarının üç ayda bir ödenmesine bağlı olarak üç ayda bir taksit ödemeli İş Bankası Emekli Kredisi'nden en avantajlı şekilde yararlanabilirler. Üstelik yapmanız gereken tek şey İş Bankası şubelerine emekli tanıtım kartınızla gitmek.

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi

Orta ve üst düzeyde gelir elde eden ücretli ve emekliler, serbest meslek sahipleri arsa alımı, konut tadilatı, kooperatif hissesi alımı, konut kredisi koşullarına uymayan birmemiş konut alımları ya da düğün harcamaları gibi ticari faaliyetten kaynaklanmayan her türlü bireysel olan nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İş Bankası Tüketici Kredisi'nden faydalanabilmektedir. İş Bankası Tüketici Destek Kredisi'nde ipotek konulacak mevcut konutun ekspertiz değerinin en fazla %50'si tutarında Tüketici Destek Kredisi kullandırılmaktadır. Bu ihtiyaç kredisi türünde işyerleri ipoteği ile kredi kullandırılmamakta ve müşteriler sahip oldukları konutların teminatlarında BSMV'den muaf tutulmaktadır.

İş Bankası Arsa Kredisi

Birikimlerini arsa alarak yatırıma dönüştürmeyi düşünen kişilere özel İş Bankası Arsa Kredisi müşterilerine sunuluyor. Satın alınacak arsanın acil satış değerinin azami olarak %50'sine kadar İş Bankası Arsa Kredisine başvurmak için yapmanız gereken tek şey en yakın İş Bankası şubesine gitmek.

İş Bankası Yat Kredisi

Hayalini kurduğunuz tekneye sahip olmak için uğraşmanıza gerek yok İş Bankası'nın esnek ve avantajlı ödeme koşulları ile Yat Kredisi tam size göre. Nakit blokaj ya da gayrimenkul ipoteği ile kullanabileceğiniz İş Bankası Yat Kredisi için yapmanız gereken tek şey en yakın İş Bankası şubesine uğramak.

İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisi

İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu firmalardan alacağınız beyaz eşya, bilgisayar gibi ürünlerde nakit ihtiyacınız varsa faturanızı göstererek İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisi için satıcı firmanın faturayı düzenlemesinden önce şubeniz ile irtibata geçmek gerekmektedir.

İş Bankası NakitNet İhtiyaç Kredisi

Tahsis ücreti olmadan gelir belgesi göstermeden 36 aya varan vadelerle cep telefonu, beyaz eşya, mobilya gibi büyük tutarlı alışverişlerinizde İş Bankası NakitNet İhtiyaç Kredisi size kolaylık sağlıyor. İş Bankası NakitNet için yapmanız gereken tek şey alacağınız ürüne karar verdikten sonra mağaza çalışanı aracılığıyla NAKITNET, TC Kimlik numaranızı yazıp 4402'ye yollamak. Mağaza çalışanına kimlik belgenizi göstererek ve bir kuruşluk bir işlem gerçekleştirerek aldığınız krediyi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası Çevreci Kredi

İkamet edilen binanın zemin, duvar ve tavanının ısı ve su yalıtımı, pencerelerinin iki ya da üç camlı sistemlerle değiştirilmesi, doğalgaz dönüşümünün gerçekleştirilmesi, enerji verimliliği yüksek tüketim mallarının satın alınması gibi harcamalara yönelik İş Bankası Çevreci Kredi size kolaylıklar sunuyor. Yapmanız gereken tek şey harcama yapacağınız tutarı gösterir proforma fatura ya da kredi kullandırım tarihinden en fazla bir hafta önce düzenlenen asıl fatura ile en yakın İş Bankası şubesine başvurmak.

İş Bankası 2/B Kredisi

2/B tasarısı kapsamında satılan arazilerin hak sahipleri, söz konusu arazilere 120 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi sahibi olabiliyor.

2/B kredisinden faydalanarak arazilerine sahip olmak isteyen hak sahiplerinin tek yapması gereken başvuru ücretini yatırdığını belgeleyen dekont, hak sahipliğini belgeleyen yazılı resmi tebligat metni ve Nakit Kredi için gereken başvuru belgeleri ile en yakın İş Bankası şubesine gitmek.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi dilerseniz şubeye giderek isterseniz şubeye gitmenize gerek kalmadan online olarak kolay ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tutarı belirledikten sonra, bütçenize uygun ödeme planınızı da vade seçimi yaparak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
  • Gelir Belgesi
Bize Ulaşın