En uygun ihtiyaç kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!
1.780.000 mutlu hesapkurdu gibi siz de aradığınız krediye anında ulaşın!

İhtiyaç Kredisi

Önde gelen bankaların ihtiyaç kredilerini karşılaştırın, özel faiz oranlarıyla kredi başvurunuzu anında yapın.

  • Şimdi ne yapmalıyım?
  • Şartlar kadar avantajlı?
  • Maliyete göre sıralanmıştır. Neden?

Türkiye Finans

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans, Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınız için size en uygun koşullarla ihtiyaç finansmanı sağlamaktadır. Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanına gayet kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilir, en avantajlı finansman desteği ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans, Katılım Bankacılığı esaslarına dayanarak size en avantajlı finansman desteğini sunmaktadır. Siz de şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ihtiyaç finansmanını hesaplamak isterseniz Türkiye Finans internet bankacılığı aracılığıyla hesaplama araçları ile hesabınızı yapabilir, en uygun krediyi seçebilirsiniz. Kredi taksit tutarını ve vade sayısını belirlerken ödeyeceğiniz taksit tutarının aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına özen göstermelisiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Genel İhtiyaç Finansmanı

Vade

Kar Oranı

Tahsis Ücreti

Yıllık Toplam Maliyet

12 Ay

1.39%

%0,50

23.12%

24 Ay

1.39%

%0,50

22.58%

36 Ay

1.45%

%0,50

20.44%

48 Ay

1.45%

%0,50

20.34%

-Bu örnek ödeme tablosu 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Kendi ihtiyaçlarınıza göre Türkiye Finans internet bankacılığı aracılığıyla ya da Türkiye Finans şubelerine giderek size en uygun hesaplamaları yapabilirsiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvuru

Türkiye Finans aracılığıyla size en uygun finansman desteğini alabilmek için gerekli olan evrakları tamamlamanız yeterlidir. İsterseniz size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek isterseniz de şubeye gitmeden internet bankacılığı aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi faiz oranları vade süresi ve vade tutarınızı belirledikten sonra internet bankacılığını kullanarak, hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Bankanız gerek gördüğü durumlarda alacağınız ihtiyaç krediniz için sizden kefil isteyebilir. Böyle bir durumda size kefil olacak kişinin de istenen evrakları tamamlaması gerekmektedir.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
  • Gelir Belgesi, maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı
Bize Ulaşın